ams-logo
КИКО дигитален читач
qrCode
arrow
youtube
facebook

Агенција за млади и спорт

article
По повод 50 годишниот јубилеен ракометен турнир во Струга се одржа прес конференција во просториите на Агенцијата за млади и
article
Агенција за Млади и Спорт организираше прием за македонскиот талент во борење Омер Мемеди, кој на Европското Првенство У15 во борење слободен
article
По 23 години добиваме шампион во Сениорска Конкуренција на ЕВРОПСКО ПРВЕНСТВО .Ова е шести златен медал за Македонија на ЕП-а,
article
Македонскиот борач Владимир Егоров се закити со златниот медал од Европското првенство во борење откако во финалето во категоријата до
article
Драго ни е што годинава во рамките на Интернационалниот Биатлон форум – Скопје 2022, „Родовата еднаквост на жената во спортот
Вчитува...
Категории

left

Ве молиме внесете валидна е-маил адреса
Успешно се регистриравте!
ams-logo
Поддржано од
osc-logo
Содржината на оваа веб страна не секогаш ги одразува погледите или ставовите на Мисијата на ОБСЕ во Скопје.
youtube
facebook
© Агенција за млади и спорт 2021. Сите права задржани.

Вашата приватност

Ние користиме колачиња за да ви го овозможиме најдоброто корисничко искуство на нашата веб-страница

За да дознаете повеќе за колачињата што ги користиме или доколку сакате да исклучите некое од нив притиснете тука за

Подеси ги колачињата
Дознај повеќе