ams-logo
КИКО дигитален читач
qrCode
arrow
youtube
facebook

Агенција за млади и спорт

article
На конференција организирана од Агенција за млади и спорт во борбата против допинг, денеска разменивме искуства со врвните експерти во
article
Италија беше домаќин на ЕП во традиционално таеквондо, кое од 17-24 Април се одржа во Лидо ди Јесоло. На првенството
article
Некогашните соиграчи Мојсовски-Џомба се сретнаа денес во куќата на спортот. Темите неисцрпни, моменти од сеќавања полни со емоции. „Задоволството од
article
Директорот на Агенцијата за млади и спорт, Наумче Мојсовски оствари средба со Борис Мијатовиќ, пратеник на германскиот парламент, Петра Дрекслер амбасадор на
article
За нас секој млад човек е важен, а државата има обврска да обезбеди соодветна поддршка за сите млади луѓе .
Вчитува...
Категории

left

Ве молиме внесете валидна е-маил адреса
Успешно се регистриравте!
ams-logo
Поддржано од
osc-logo
Содржината на оваа веб страна не секогаш ги одразува погледите или ставовите на Мисијата на ОБСЕ во Скопје.
youtube
facebook
© Агенција за млади и спорт 2021. Сите права задржани.

Вашата приватност

Ние користиме колачиња за да ви го овозможиме најдоброто корисничко искуство на нашата веб-страница

За да дознаете повеќе за колачињата што ги користиме или доколку сакате да исклучите некое од нив притиснете тука за

Подеси ги колачињата
Дознај повеќе