Facebook профил на Агенцијата за млади и спортYouTube канал на Агенцијата за млади и спорт

Печати

Службено лице за посредување со информации

вклучено . Објавено во Информации од јавен карактер

м-р Бошко Лепчески

телефон за контакт: 02/3126 270
e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Избери живот - избери спорт

Информатички спортски систем

Спортска академија